13 Σεπ

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΩΣ 40-45 ΕΤΩΝ, ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ, ΜΕΝΕΜΕΝΗ
Αρμοδιότητες: ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, 8ΩΡΟ, 5ΝΘΗΜΕΡΟ

Telephone
ΔΑΝΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

19 Αυγ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από Ανώνυμη εταιρεία, ζητούνται Εργατοτεχνίτες για έργα οδοποιίας και σήμανσης οδών, με τη δυνατότητα ταξιδιών σε ολόκληρη την ελληνική επικράτεια. Απαραίτητα Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία Επαγγελματικό Δίπλωμα τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας Δυνατότητα τακτικής απουσίας από την έδρα διαμονής Παροχές: Εξασφαλίζουμε μόνιμη εργασία με πολύ ικανοποιητικές αποδοχές Αυξανόμενες αποδοχές, προσαρμοσμένες στον βαθμό βελτίωσης των δεξιοτήτων και της παραγωγικότητας Βελτίωση...

... των δυνατοτήτων μέσα από συνεχή εκπαίδευση και ειδίκευση από έμπειρα στελέχη της Εταιρείας

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ και στο fax: 2310 783334

Tags:

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Holiday Inn Thessaloniki]

Το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki αναζητά άτομο για εργασία ως φύλακας στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: ηλικία έως 40 ετών, άδεια οδήγησης και γνώση αγγλικών. Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη, κα Παναγιώτα Σιταρίδου.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟ Η/Υ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ, ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΔΙΚΤΥΑ, WINDOWS. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.