13 Σεπ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΕΧΝΙΤΗΣ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ , ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Β ΚΑΤΗΡΟΡΙΑΣ

Telephone
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ]

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΩΣ 40-45 ΕΤΩΝ, ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ, ΜΕΝΕΜΕΝΗ Αρμοδιότητες: ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, 8ΩΡΟ, 5ΝΘΗΜΕΡΟ

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ένα υπερσύγχρονο Οδοντοτεχνικό κέντρο στη περιοχή της Θεσσαλονίκης, αναζητά νέους ή/και πεπειραμένους Οδοντοτεχνίτες/Οδοντοτεχνολόγους. Απαραίτητη η εξειδίκευση στην δόμηση και όπτηση πορσελάνης, στη σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών και σκελετών ζιρκονίας και στο μοντελάρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων. Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών, εκπαίδευση και επίδομα μετεγκατάστασης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΤΕΚΕ]

Από κατασκευαστική εταιρεία στον τομέα των πετρελαιοειδών, πρατηρίων υγρών καυσίμων και μεταλλικών κατασκευών ζητείται Τεχνίτης με δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Δημήτριος Σαββίδης]

Ζητείται Τεχνίτης Σιδεράς στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να στείλουν το βιογραφικό τους στην παρακάτω διεύθυνση ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 6930369199.

03 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΛΜΑ]

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΛΜΑ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ. ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΗΡΕΜΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ, ΕΥΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΣ, ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.