12 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ-ΟΥΖΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΑΛΗΡΟ, ΗΛΙΚΙΑΣ 25-35
Αρμοδιότητες: ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΦΕ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΡΓΑΤΙΚΗ, ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ, ΥΠΕΥΘΥΝΗ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΕΡΙΚΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Ξενια]

Ζητείται πωλήτρια σε αρτοζαχαροπλαστείο στην άνω τούμπα Θεσσαλονίκης με απαραίτητη προϋπηρεσία.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

Ζητείται υπάλληλος για αγροτικές εργασίες, φορτώσεις, παλετοποίηση, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, με δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας. Πενθήμερη, οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Περιοχή αεροδρομίου Θέρμη, Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΠΡΟΩΘΗΣΗ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ Η/Μ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 4Μ.

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Βασίλης Γκογκος]

ζητείται έμπειρος διανομέας - πακετάς Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία Ζητείται πακετάς για σουβλατζίδικο στη περιοχή Πεύκα ρετζικι στη Θεσσαλονίκη Για πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [EMPORIO GRAMA]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΑΤΡΟΝΙΣΤ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ : 2310 544353 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 214 ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.