12 Σεπ

Οδηγός

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό για εταιρία

Περιοχή: Κομοτηνή

Απαραίτητα προσόντα:
- Δίπλωμα Γ´ κατηγορίας

Επιθυμητά προσόντα:
- Βασική γνώση Η/Υ θα εκτιμηθεί
- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές:
- Μισθός 730 ευρώ
- Ασφάλιση
- Εξαήμερη Απασχόληση Δε-Σα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται οδηγός – χειριστής κλαρκ με δίπλωμα

16 Σεπ
Αθήνα [ΚΙΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ADR ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ, ΜΑΓΟΥΛΑ , ΜΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΈΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΩΣ 40 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΤΩΝ.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

12 Σεπ
Αθήνα [ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΤΟ ΜΑΝΝΑ Ν.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ SUPER MARKET ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ) Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

11 Σεπ
Αθήνα [ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ Ζητείται οδηγός ταξί, για μισή ή ολόκληρη βάρδια, για skoda octavia στην Πετρούπολη. Παναγιώτης