12 Σεπ

ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΕΣ-ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία με έδρα την Γλυφάδα, ζητάει άτομα για τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος.
Πεντάωρη εργασία από Δευτέρα έως Παρασκευή, 10.30-15.30. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια στην επικοινωνία , Ευχάριστη προσωπικότητα, Διάθεση για εργασία, Συνέπεια και Επαγγελματισμό.
Προσφέρουμε σταθερό, μηνιαίο μισθό και Ασφάλιση IKA.
Μηνιαίο bonus βάσει επίτευξης στόχου.
Βιογραφικό στο παρακάτω e-mail.
Επικοινωνία: 2110137600-1 Μαίρη Κωνσταντινίδου

Telephone
SYNTONO

Σχετικες Αγγελιες

02 Σεπ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Εταιρεία με έδρα την Γλυφάδα, ζητάει δύο άτομα για τηλεφωνικές επικοινωνίες. Πεντάωρη εργασία, από Δευτέρα έως Παρασκευή 10.30-15.30. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια στην επικοινωνία, Γνώση Αγγλικών, Ευχάριστη προσωπικότητα, Διάθεση για εργασία, Συνέπεια και Επαγγελματισμό. Σταθερό μηνιαίο μισθό και IKA. Βιογραφικό στο παρακάτω e-mail. Επικοινωνία: 2110137600-1 Μ. Κωνσταντινίδου

30 Αυγ
Αθήνα [hermes sales support]

ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΕΣ/ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, BONUS. ώρες επικοινωνίας: 10:00-14:00 (Δευτέρα έως Παρασκευή)

30 Αυγ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΕΣ/ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ, ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, BONUS. Ώρες επικοινωνίας: 10:00-14:00 (Δευτέρα έως Παρασκευή)

02 Σεπ

Εταιρεία με έδρα την Γλυφάδα ζητάει ΦΟΙΤΗΤΈΣ για τηλεφωνικές επικοινωνίες. Πεντάωρη εργασία από Δευτέρα έως Παρασκευή 10.30-15.30. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια στην επικοινωνία, Γνώση Αγγλικών, Ευχάριστη προσωπικότητα, Διάθεση για εργασία Συνέπεια και Επαγγελματισμό. Σταθερό μηνιαίο μισθό και IKA. Βιογραφικό στο παρακάτω e-mail. Επικοινωνία: 2110137600-1 Μ. Κωνσταντινίδου

15 Σεπ
Αθήνα [ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ]

ΚΟΜΜΏΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΒΑΦΈΣ - ΧΤΕΝΊΣΜΑΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΚΑΙ ΘΈΛΗΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΒΑΦΈΣ ΚΑΙ ΧΤΈΝΙΣΜΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΈΣ ΑΠΟΔΟΧΈΣ - ΕΥΧΆΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΆΛΛΟΝ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΈΣ ΕΞΈΛΙΞΗΣ Κος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ