12 Σεπ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΨΗ & ΕΥΡΕΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ-ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ-ΙΚΑ-ΑΔΕΙΕΣ ΚΤΛ

malasidoy efi

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [CA Capital Assets Ltd]

Ζητείται πωλήτρια με εμπειρία στα αξεσουάρ ρούχου ή στα είδη ένδυσης, με όρεξη για εργασία, επικοινωνιακή, ευγενική και εμφανίσιμη. Να αναλάβει επώνυμο corner σε πασίγνωστη αλυσίδα λιανικής. Παρέχεται υψηλό πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός,ασφάλιση,bonus) σε ένα άψογο περιβάλλον εργασίας. Περιοχή Θεσσαλονίκη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γεωργιάδου Δέσποινα]

Ζητείται πωλητής -τρια με εμπειρία για κατάστημα κινητής τηλεφωνίας, έως 40 χρόνων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

09 Σεπ
Θεσσαλονίκη [EMPORIO GRAMA]

Ζητείται πεπειραμένη πωλήτρια για το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 31. Προσόντα: -Εμπειρία σε θέση πωλήτριας -Βασικές γνώσεις Η/Υ -Γνώσεις Αγγλικών -Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης. Για να υποβάλετε το βιογραφικό σας, στείλτε e-mail στην παρακάτω διεύθυνση.

01 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Μαλικας]

Ζητείται πωλήτρια, για απογευματινή εργασία σε αρτοζαχαροπλαστείο, σε περιοχή της Άνω Τούμπα. Αρμοδιότητες: Πωλήσεις. Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνικής υπηκοότητας, με προϋπηρεσία και ετών άνω των 30. Η εταιρία προσφέρει: Παρέχονται όλα τα νόμιμα.