12 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ Γ´ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ SUPER MARKET ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ)
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Telephone
ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΤΟ ΜΑΝΝΑ Ν.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ

Σχετικες Αγγελιες

11 Σεπ
Αθήνα [ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ Ζητείται οδηγός ταξί, για μισή ή ολόκληρη βάρδια, για skoda octavia στην Πετρούπολη. Παναγιώτης

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΤΕΚΕ]

Από κατασκευαστική εταιρεία στον τομέα των πετρελαιοειδών, πρατηρίων υγρών καυσίμων και μεταλλικών κατασκευών ζητείται Τεχνίτης με δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Σεπ
Αθήνα [KOTSIRIS TRAVEL]

Ζητείται έμπειρος οδηγός με επαγγελματικό δίπλωμα και ΠΕΙ για τουριστικό λεωφορείο, ευγενικός και υπεύθυνος.

04 Σεπ
Αθήνα [ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BIKEMALL]

Ζητείται οδηγός για ημιαπασχόληση σε εμπορική εταιρεία (με εταιρικό όχημα). Ωράριο 13.00 -17.00 μμ (υπάρχει ευελιξία στις ώρες). Περιοχή Αιγάλεω.

03 Σεπ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται οδηγός Δ κατηγορίας, με δυνατότητα εργασίας και μισθό 1.200€. Ώρες Επικοινωνίας 08:00 - 17:00