11 Σεπ

Εργασία σε Εστιατόριο

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για ετοιμασίες σε κουζίνα με είδη σχάρας από 5 μέχρι 10 30 βράδυ.
Λευκωσία - Κύπρος, περιοχή λακαταμια.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

19 Σεπ
Πανελλήνια [Lambre Greece cosmetics]

Ζητούνται συνεργάτες για εργασία από το σπίτι μέσω ίντερνετ.

03 Σεπ
Πανελλήνια [Workineurope]

Ζητούνται για εργασία στην Ολλανδία οι παρακάτω ειδικότητες: Ηλεκτρολόγοι Συγκολλητές Tig -Mig Εργάτες παραγωγής (machine operators-production operators) Είναι απαραίτητη η γνώση Αγγλικών η Ολλανδικών. E-mail επικοινωνίας και αποστολής βιογραφικών στην παρακάτω διεύθυνση.

03 Σεπ
Πανελλήνια [Restaurant Nikopolis Germany]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται ζευγάρι για εργασία σε Ελληνικό εστιατόριο Γερμανία Restaurant Nikopolis. Εργασία σε κουζίνα και σε μπουφέ για τη γυναίκα και τον άντρα αντίστοιχα. Προσόντα: Επιθυμητή η εμπειρία σε εργασία εστιατορίου (κουζίνα, μπουφέ). Γνώση Ελληνική γλώσσας. Ηλικίας έως 40 ετών. Διάθεση για εργασία. Παροχές: Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον. Διαμονή και διατροφή. Ασφάλιση. Ικανοποιητικό μισθός (αναλόγως εμπειρίας 2.000€ - 2.800€).

30 Αυγ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Ζητείται ανδρόγυνο για εργασία σε κουζίνα Ελληνικού εστιατορίου Περιοχή: Νορντχάουζεν Γερμανία (Nordhausen Germany) Ειδικότητες: Ψήστης και Βοηθός κουζίνας Ηλικίας έως 50 ετών Ωράριο: 11.30 – 14.30 και 17.00 – 23.00 Ρεπό: Τρίτη Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.200 – 1400 / άτομο) Διαμονή (διαμέρισμα) Διατροφή Ασφάλιση