11 Σεπ

Αποθηκάριος

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, βιομηχανία με έδρα στο Κορωπί επιθυμεί να προσλάβει Αποθηκάριο.

Σκοπός της θέσης: Η οργάνωση και ο έλεγχος των εργασιών της αποθήκης με στόχο την σωστή εξυπηρέτηση των πελατών της Εταιρίας.

Αρμοδιότητες:
Διασφαλίζει την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης.
Διοικεί προσωπικό αποθήκης 4 ατόμων.
Προετοιμάζει την παραλαβή ετοίμων προϊόντων από την παραγωγή και την αντίστοιχη ενημέρωση του μηχανογραφικού συστήματος.
Μεριμνά για την σωστή αποθήκευση και διακίνησης των προϊόντων στους χώρους της αποθήκης.
Ελέγχει τα προϊόντα προς αποστολή και ορίζει τις τελικές ημερομηνίες παράδοσης.
Συνεργάζεται με τους οδηγούς της εταιρίας για την σωστή και οργανωμένη διανομή των προϊόντων.
Συνεργάζεται με το τμήμα παραγγελιοληψίας της εταιρίας όσο και με το λογιστήριο.

Βασικές δεξιότητες και γνώσεις:
Εργασιακή εμπειρία ως εργαζόμενος σε αποθήκη κατά προτίμηση υπεύθυνος.
Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προγραμματισμού.
Ικανότητες επαγγελματικής επικοινωνίας και επίδειξη πνεύματος συνεργασίας.
Γνώσεις Microsoft Office (Word, Excel).
Γνώσεις χειρισμού ERP καθώς και έκδοσης στατιστικών αναφορών (reporting)
Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

26 Αυγ
Αθήνα [ΧΡΙΣΤΙΝΑ Π ΒΡΟΝΤΑΝΗ]

Επιχείρηση με έδρα στο Μενίδι Αττικής, ζητά υπάλληλο γενικών καθηκόντων. Αρμοδιότητες: Μεταφορά παλετών+δεμάτων, συσκευασία και τακτοποίηση αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γ' κατηγορία δίπλωμα + ΠΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις χειρισμού κλαρκ, Αγγλική γλώσσα (βασικό επίπεδο-στοιχειώδη) Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση, επιδόματα, βαρέα ένσημα

21 Σεπ
Αθήνα [Resolution Marketing]

Η Εταιρεία μας δραστηριοποιείται με επιτυχία στην Αθήνα και αναλαμβάνει τη διεκπεραίωση μεγάλων projects και ενεργειών Marketing επί σειρά ετών. Έχοντας μπει σε τροχιά ραγδαίας ανάπτυξης, επιθυμούμε να εντάξουμε νέα άτομα 22-30 ετών στο ανθρώπινο δυναμικό της εταιρείας προσφέροντας την ευκαιρία να σταδιοδρομήσουν δίπλα σε έμπειρα στελέχη του χώρου. Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν θα αναλάβουν καθήκοντα στo τμήμα Marketing του οργανισμού. Περιγραφή ρόλου: Ενίσχυση...

... αναγνωρισιμότητας brand μέσω διενέργειας ενεργειών Marketing και έρευνας αγοράς
Ανάπτυξη διαφημιστικού πλάνου και συντονισμός ομάδας
Διεξαγωγή διαφημιστικής καμπάνιας
Η εταιρεία μας προσφέρει:

Πλήρη εκπαίδευση και συνεχή καθοδήγηση σε όλα τα στάδια
Δυνατότητα εξέλιξης υποψηφίων σε επίπεδα management
Αξιοκρατικό, σύγχρονο και θετικό κλίμα συνεργασίας
Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Tags:

21 Σεπ
Αθήνα [Athens One]

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στο κέντρο της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής για όλες τις βάρδιες. Απαραίτητη προϋπόθεση: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 χρόνια σε City Hotel, καθώς και γνώση αγγλικών αλλά και Protel. Αρμοδιότητες: Check-in, Check-out, Night Audit Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω email.

20 Σεπ
Αθήνα [DS GROUP - SAMARAS G. DIMITRIOS]

Εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας στην Ηλιούπολη Αττικής, αναζητά τεχνικό Ηλεκτρονικό με γνώση στα Συστήματα Συναγερμού, Καμερών και Δικτύων για μόνιμη απασχόληση τόσο για εγκαταστάσεις, συντηρήσεις on-site όσο και in-house επισκευές συστημάτων. Απαραίτητα: Πτυχίο Ηλεκτρονικού, Καλή γνώση Αγγλικών, Δίπλωμα Αυτοκινήτου ΙΧ ή Μοτοσικλέτας. Θα προτιμηθεί η ύπαρξη δικού σας οχήματος (αυτοκινήτου ή μοτοσικλέτας) για εξωτερικές εργασίες.

20 Σεπ
Αθήνα [Fournos sovolos]

ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ζητείται από αρτοζαχαροπλαστείο στην Άνω Γλυφάδα για πλήρη απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα ΘΕΣΗ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ. Ωράριο επικοινωνίας 09:00-16:00