11 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΑΤΡΟΝΙΣΤ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΑΤΡΟΝΙΣΤ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ : 2310 544353 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 214 ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

Telephone
Emporio Grama

Σχετικες Αγγελιες

30 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Το φρέσκο ψάρι]

να γνωρίζει από σαλάτες Απαραίτητα Προσόντα: να γνωρίζει από σαλάτες

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργατικό δυναμικό από εταιρεία, στο τμήμα αποθήκης και παραγωγής με αρμοδιότητες : φορτώσεις, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, περιποίηση αμπελιών. Πενθήμερη οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.