11 Σεπ

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ιατρικός Επισκέπτης σε Φαρμακευτική Εταιρεία
Αρμοδιότητες: Προώθηση φαρμακευτικών προϊόντων
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, Γνώση Αγγλικών και Η/Υ, Δίπλωμα Οδήγησης
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε πωλήσεις φαρμακευτικών προϊόντων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Αθήνα [ANIGH JEFFFMAN]

Αυτές οι θέσεις είναι διαθέσιμες τώρα με τη δυνατότητα να γίνουν μόνιμες. οδηγός νταντά κηπουρός οικιακά νοικοκυριά Οι υποψήφιοι πρέπει: - Να είστε ακριβείς και ευπαρουσίαστοι - Να είναι διαθέσιμοι για άμεση εκκίνηση Στείλτε μήνυμα αν ενδιαφέρεστε.

22 Φεβ

Ψάχνουμε για μερικούς οικιακούς καθαριστές μερικής απασχόλησης για να εργαστούν στις ΗΠΑ. Απαιτήσεις: - Προηγούμενη εμπειρία καθαρισμού. - Ειλικρινείς, επαγγελματίες, αξιόπιστοι και υπεύθυνοι. - Έχετε δύο καλές γραπτές αναφορές.

22 Φεβ
Αθήνα [Spiti Bar]

Το Spiti Bar, ένα από τα παλαιότερα και πλέον καθιερωμένα cocktail bar, των βορείων προαστίων, αναζητά νέο/νέα για την υποδοχή, για 6ωρη part-time εργασία, Παρασκευή – Σάββατο. Εάν είσαι ευγενής, με ικανότητα διαχείρισης πελατών, παρακαλούμε στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω email (κωδ. Υποδοχή). Όλα τα μηνύματα θα απαντηθούν και θα ακολουθήσουν συνεντεύξεις γνωριμίας, γιατί Spiti δεν είναι οι τοίχοι, Spiti είναι οι άνθρωποι.

22 Φεβ

Το Spiti Bar είναι ένα από τα παλαιότερα και πλέον καθιερωμένα cocktail bar, των βορείων προαστίων. Πέραν της επτάχρονης, αδιάλειπτης λειτουργίας του στη γνωστή στοά του Χαλανδρίου, έχει επεκτείνει τις δραστηριότητές του και στη διοργάνωση events, εκτός βάσης. Ως εκ τούτου, αναζητά έμπειρους bartenders και service, προκειμένου να στελεχώσει τις συνεχώς αυξανόμενες δραστηριότητές του. Εάν είσαι επαγγελματίας του χώρου της εστίασης και ενδιαφέρεσαι για project-based...

... (με προοπτική και για μόνιμη) συνεργασία, παρακαλούμε στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω email (κωδ. Events). Όλα τα μηνύματα θα απαντηθούν και θα ακολουθήσουν συνεντεύξεις γνωριμίας, γιατί Spiti δεν είναι οι τοίχοι, Spiti είναι οι άνθρωποι.

Tags:

22 Φεβ

Ψάχνω για babysitters για φίλους στο εξωτερικό. Η αμοιβή θα είναι 20 $ ανά ώρα (οι περισσότερες εργασίες θα γίνονται το βράδυ, τα Σαββατοκύριακα ή τις αργίες). - να είναι άνω των 18 ετών - να έχουν τουλάχιστον 1ετή εμπειρία παιδικής μέριμνας ή / και παιδικής φροντίδας