11 Σεπ

Υπάλληλος - εργάτης σε Ανθοπωλείο – Φυτώριο

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται Υπάλληλος (αγροτικές εργασίες) στην επιχείρηση Φυτόκοσμος Τρίκαλα

Προσόντα Υποψηφίου:
Εμπειρία σε αγροτικές εργασίες
Δίπλωμα οδήγησης Β’
Απόφοιτος Λυκείου
Ηλικία από 30 έως 45 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση (ΙΚΑ / ΟΓΑ αναλόγως περίπτωσης)
Ιδανικές συνθήκες εργασίας

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

24 Αυγ
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρησης BESIOS WOOD ζητείται υπάλληλος με γνώση ξυλείας ή διαχείρισης υλικών επιπλοποιίας Εμπειρία στον κλάδο της ξυλείας. Ηλικίας 25 – 40 ετών.

14 Σεπ
Ιθάκη [LP +]

Ζητείται υπάλληλος Αρχιτεκτονικού γραφείου για μόνιμη απασχόληση με έδρα την Ιθάκη. Απαραίτητη η άριστη χρήση Η/Υ και σχεδιαστικών προγραμμάτων. Πρότερη εμπειρία σε πολεοδομικές αδειοδοτήσεις θα εκτιμηθεί Απόστολή Βιογραφικού σημειώματος : info@lpplus.gr

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

Ζητείται υπάλληλος για αγροτικές εργασίες, φορτώσεις, παλετοποίηση, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, με δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας. Πενθήμερη, οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Περιοχή αεροδρομίου Θέρμη, Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Αθήνα [Actionline]

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο με όρεξη και πάθος για εργασία στον τραπεζικό τομέα, για λογαριασμό μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού στην Αθήνα. Ρόλος Θέσης Εργασίας • Σύνταξη συμβατικών κειμένων, έκδοση εγγυητικών επιστολών, έλεγχος ορθότητας δεδομένων, έλεγχος εγκριτικών αποφάσεων • Επικοινωνία με πελάτες και καταστήματα Τράπεζας Ελλάδος και Εξωτερικού • Έλεγχος...

... , παρακολούθηση και ενημέρωση αρχείων οικονομικών καταστάσεων
• Σύνταξη ημερησίων και μηνιαίων Reports
• Χρήση τραπεζικών συστημάτων

Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτοι ανώτατης οικονομικής ή σχετικής κατεύθυνσης
• Τουλάχιστον 1 έτους εργασιακή εμπειρία σε τμήμα Λογιστηρίου ή τμήμα Προμηθειών εταιριών εξαγωγικού χαρακτήρα
• Άριστη γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
• Πολύ καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
• Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
• Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων υπό συνθήκες πίεσης με προσανατολισμό στο καλύτερο αποτέλεσμα

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχής εκπαίδευση υψηλού επιπέδου σε νέες τεχνολογίες και μεθόδους
• Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, Νέα Μεσήμβρια]

Υπάλληλος Απαραίτητα Προσόντα: Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση