11 Σεπ

Σερβιτόρος-α

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο.

Περιοχή: Γαλάτσι

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:
Μισθός
Ασφάλιση
Πενθήμερη εργασία
Κυλιόμενο ωράριο

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

15 Σεπ
Αθήνα [ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ]

ΚΟΜΜΏΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΒΑΦΈΣ - ΧΤΕΝΊΣΜΑΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΚΑΙ ΘΈΛΗΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΒΑΦΈΣ ΚΑΙ ΧΤΈΝΙΣΜΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΈΣ ΑΠΟΔΟΧΈΣ - ΕΥΧΆΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΆΛΛΟΝ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΈΣ ΕΞΈΛΙΞΗΣ Κος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

15 Σεπ
Αθήνα [NEKTARIOS]

ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΚΑΙ ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ & ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ

14 Σεπ
Αθήνα [TASTYcity]

ΚΟΠΕΛΕΣ έως 30 ετών, ευχάριστες, ζητούνται από κατάστημα εστίασης κοντά στο κέντρο, με εμπειρία σε καφέ, σάντουιτς και σφολιάτες ή καλη διάθεση να μάθουν ό,τι χρειάζεται. σταθερη εργασια. Αρμοδιότητες: παρασκευη και πωληση προιοντων. Απαραίτητα Προσόντα: παρασκευη καφε - ροφηματων Επιθυμητά Προσόντα: σαντουιτς, σφολιατες Η εταιρία προσφέρει:σταθερη εργασια επικοινωνια 12:00 με 20:00

13 Σεπ
Αθήνα [So easy Γαλάτσι]

Tο So easy® Γαλατσίου ζητά καθηγητές Αγγλικής, Γαλλικής, Ιταλικής, Ισπανικής, Ρωσικής, Αραβικής, Κινεζικής Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή του Γαλατσίου. Ικανότητα διδασκαλίας όλων των επιπέδων. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Αθήνα [GINI GROUP]

ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΡΙΕΣ έως 35 ετών ζητούνται από αλυσίδα καταστημάτων με γυναικεία αξεσουάρ, για την κάλυψη θέσεων στην κεντρική αποθήκη. Βασική αρμοδιότητα η συσκευασία προϊόντων. Παρέχεται ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφάλιση ΙΚΑ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, με κωδικό θέσης Σ63.