10 Σεπ

Τεχνίτης Οδηγός Γ Κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από κατασκευαστική εταιρεία στον τομέα των πετρελαιοειδών, πρατηρίων υγρών καυσίμων και μεταλλικών κατασκευών ζητείται Τεχνίτης με δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

ΑΤΕΚΕ

Σχετικες Αγγελιες

26 Αυγ
Θεσσαλονίκη [KAPPA CONSTRUCTIONS]

Ζητούνται: Εργοδηγός, Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάτης και Τεχνίτης Γυψοσανίδας, με εμπειρία, για πλήρη απασχόληση και μόνιμη εργασία, από την Εταιρία Μελετών – Κατασκευών, KAPPA CONSTRUCTIONS, με έδρα την Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών και στα δύο email: katsanisilias@yahoo.gr , laz_kamp@yahoo.com Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 08:00 με 16:00

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ]

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΩΣ 40-45 ΕΤΩΝ, ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ, ΜΕΝΕΜΕΝΗ Αρμοδιότητες: ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, 8ΩΡΟ, 5ΝΘΗΜΕΡΟ

12 Σεπ
Αθήνα [ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΤΟ ΜΑΝΝΑ Ν.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ SUPER MARKET ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ) Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων]

Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητεί για εργασία Οδηγό με πείρα σε δρομολόγια πόλης Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Γνώστης της αγοράς στο τομέα σφολιατοειδών και κατεψυγμένων πιτών, δίπλωμα Β' κατηγορίας, Πενθήμερο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.