10 Σεπ

Αποθηκάριος ανταλλακτικών αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητάμε άτομο, απαραίτητα με γνώσεις ανταλλακτικών αυτοκινήτων, για εργασία στο κέντρο συλλογής ανταλλακτικών στην ΒΙΠΕ Μηχανιώνας.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν καλές γνώσεις σε ανταλλακτικά αυτοκινήτων η να έχουν γνώσεις μηχανικού αυτοκινήτων.

Βιογραφικά να αποσταλούν στο παρακάτω email.

Βιογραφικά μπορούν επίσης να παραδοθούν στο κεντρικό μας κατάστημα επί της Κατσιμίδη 60 Στρατουδάκης Ε.Π.Ε.

(Αν. Θεσ/νίκη-Τριανδρία)

Αθανασιαδης ΝΙΚΌΛΑΟς

Σχετικες Αγγελιες

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ThessBiologiko]

Ζητείται νεαρός για βιολογικούς καθαρισμούς Αυτοκινήτων. Οι καθαρισμοί πραγματοποιούνται στην οικεία των πελατών σε όλη τη Θεσσαλονίκη και περίχωρα και στο κατάστημα της εταιρίας στον Εύοσμο. Πλήρης Απασχόληση, Πρωινό Ωράριο, Μισθός και Ένσημα. Απαραίτητα κάρτα ανεργίας σε ισχύ τουλάχιστον 3 μήνες, Δίπλωμα Οδήγησης και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

09 Σεπ
Θεσσαλονίκη [perfel]

βοηθός αποθηκάριος Αρμοδιότητες: προετοιμασία παραγγελιών Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτος λυκείου Επιθυμητά Προσόντα: νέος, αγγλικά, δίπλωμα αυτοκινήτου Η εταιρία προσφέρει: αποδοχές καλές, ασφάλιση, πλήρης απασχόληση

05 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Διανομή ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ Αρμοδιότητες: Διανομή ανταλλακτικών Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στις διανομές, επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Μισθό συν ένσημα Οι υποψήφιοι μπορούν να περάσουν και να αφήσουν βιογραφικό στο κατάστημα μας επί της Μοναστηρίου 238 ή στο κεντρικό μας κατάστημα στην Κατσιμίδη 60 (Αν. Θεσ/νίκη) - (Στρατουδάκης ΕΠΕ)

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητείται υπάλληλος αποθήκης σε εταιρία εμπορίας ποτών, ηλικίας μέχρι 30 ετών. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Υπεύθυνος επικοινωνίας κος Κανδυλής, Δευτέρα με Παρασκευή, 10πμ - 9μμ

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΕ]

ΑΠΟ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ Α΄ΥΛΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΠΥΛΑΙΑ, ΖΗΤΗΤΑΙ ΝΕΟΣ ΕΩΣ 30 ΕΤΩΝ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ – ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ : ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ - Π.Ε.Ι - ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΕ ΙΣΧΥ  ΚΑΙ 2ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.