10 Σεπ

Άντρας για παραγωγή καφέ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

άντρας για την θέση μπαρ
Αρμοδιότητες: παραγωγή καφέ και σέρβις
Απαραίτητα Προσόντα: γνώσεις παραγωγής καφέ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΙΔΟPOLIS]

Ζητείται κοπέλα με εμπειρία σε παραγωγή καφέ και σέρβις για part time εργασία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

11 Σεπ
Ρόδος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για μπουφέ-παραγωγή καφέ για παραδοσιακό καφενείο Περιοχή: Μαλώνα, Ρόδος Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ & ποτών Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Εξαήμερη Εργασία

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Σταμοπουλος]

Εργάτρια εργαστηρίου ζαχαροπλαστικής Αρμοδιότητες: Εργάτρια παραγωγής Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [La Prasserie]

Ζητούνται άντρες να εργαστούν ως Υπάλληλοι για παραγωγή κρέπας από κρεπερί στην περιοχή της Μπότσαρη Θεσσαλονίκη.

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [STYLE GLASS]

H εταιρεία STYLE GLASS ζητά άτομα πλήρους απασχόλησης για τον τομέα της Παραγωγής, σε Εργοστάσιο Εκτυπώσεων Μεταξοτυπίας σε γυάλινες συσκευασίες, στη Βιομηχανική Περιοχή στη Σίνδο. Για Βιογραφικά και τυχόν πληροφορίες στο παρακάτω email.