10 Σεπ

Πωλητής - Πωλήτρια

Λιμένας Χερσονήσου Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με τα πρότυπα του καταστήματος, δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες. Υπεύθυνος/η για την αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των προϊόντων ακολουθώντας τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.
Απαραίτητα Προσόντα:
-Ευχάριστη, φιλική, δυναμική και επικοινωνιακή προσωπικότητα
-Ευελιξία, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
-Επαγγελματική συμπεριφορά και παρουσία
-Καλή οργάνωση του χώρου εργασίας και των προμηθειών προετοιμασίας
-Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά υπό συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:
-Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε κατάστημα εστίασης
-Πολύ καλή γνώση Αγγλικών, η γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
-Βασικές γνώσεις Η/Υ

Η εταιρία προσφέρει:
-Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και πλήρη ασφάλιση
-On the job training
-Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
-12μηνη απασχόληση

Telephone
ΚΙΟΣΕΣ ΜΙΧΑΗΛ

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γεωργιάδου Δέσποινα]

Ζητείται πωλητής -τρια με εμπειρία για κατάστημα κινητής τηλεφωνίας, έως 40 χρόνων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [CA Capital Assets Ltd]

Ζητείται πωλήτρια με εμπειρία στα αξεσουάρ ρούχου ή στα είδη ένδυσης, με όρεξη για εργασία, επικοινωνιακή, ευγενική και εμφανίσιμη. Να αναλάβει επώνυμο corner σε πασίγνωστη αλυσίδα λιανικής. Παρέχεται υψηλό πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός,ασφάλιση,bonus) σε ένα άψογο περιβάλλον εργασίας. Περιοχή Θεσσαλονίκη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Σεπ
Αθήνα [Δημήτρης]

Ζητείται πωλήτρια, έως 40 ετών, για δουλειά σε κατάστημα στο Μοναστηράκι. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών. Θα προτιμηθούνε κοπέλες με προϋπηρεσία και γνώσεις ξένων γλωσσών. Full απασχόληση, ασφάλιση, καλές αποδοχές!

19 Σεπ
Θήρα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά υπαλλήλους για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: - Μισθός & Bonus