10 Σεπ

Υπάλληλοι για παραγωγή κρέπας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άντρες να εργαστούν ως Υπάλληλοι για παραγωγή κρέπας από κρεπερί στην περιοχή της Μπότσαρη Θεσσαλονίκη.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  τεχνίτρια κρέπας για Κρεπερί Περιοχή: Ανατολική Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Παραγωγή Κρέπας, Μπέργκερ, Τοστ Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Διαθεσιμότητα για βραδινή βάρδια Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ. Ασφάλιση. Πενθήμερη εργασία Ωράρια: 19:00 - 04:00 / 23:00 - 08:00

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Σταμοπουλος]

Εργάτρια εργαστηρίου ζαχαροπλαστικής Αρμοδιότητες: Εργάτρια παραγωγής Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [sante sports cafe]

άντρας για την θέση μπαρ Αρμοδιότητες: παραγωγή καφέ και σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: γνώσεις παραγωγής καφέ

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [MAD SALES IKE]

Στελέχη Πωλήσεων – Ανατολική Θεσσαλονίκη Η εταιρία MAD SALES, εταιρία τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση του νέου τμήματός της. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: • Μόνιμη, πενθήμερη, πρωινή 4ωρη έως 6ωρη απασχόληση Η εταιρία προσφέρει: • Σταθερό μηνιαίο μισθό • Υψηλά bonus παραγωγικότητας • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ • Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας • Προοπτικές...

... εξέλιξης
• Συνεχή εκπαίδευση

Απαιτήσεις:
• Υπευθυνότητα
• Επαγγελματισμός
• Επικοινωνιακός χαρακτήρας
• Διάθεση για γνώση και εργασία
• Προϋπηρεσία στις πωλήσεις (όχι απαραίτητη)
• Απολυτήριο λυκείου
Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση

Tags:

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [STYLE GLASS]

H εταιρεία STYLE GLASS ζητά άτομα πλήρους απασχόλησης για τον τομέα της Παραγωγής, σε Εργοστάσιο Εκτυπώσεων Μεταξοτυπίας σε γυάλινες συσκευασίες, στη Βιομηχανική Περιοχή στη Σίνδο. Για Βιογραφικά και τυχόν πληροφορίες στο παρακάτω email.