09 Σεπ

Οικιακή βοηθός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κα έως 60 ετών ζητείται, για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου (σε καλή κατάσταση) στην Αρναία Χαλκιδικής.
Πολύ καλές συνθήκες.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Οικιακή βοηθός, για οικογένεια με παιδιά 9 και 10 χρόνων, ζητείται για 24-ωρη εργασία, περιοχή Νεάπολη. 24-ωρο ρεπό. Κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00.

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται τηγανάς (τηγάνισμα). Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00 Περιοχή: Μηχανιώνα

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [INTERLIFE Ασφαλιστική]

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά Βοηθό Τμήματος Προσωπικού (έδρα Θεσσαλονίκη). Καθήκοντα: Βοηθητικές εργασίες στις παρακάτω αρμοδιότητες: • Σχεδιασμός και παρακολούθηση της τήρησης των διαδικασιών και των πολιτικών σχετικά με το Ανθρώπινο Δυναμικό • Σχεδιασμός και παρακολούθηση των συστημάτων Ανθρώπινου Δυναμικού (σχετικά με αξιολόγηση, στοχοθεσία, αποδοχές) • Προγραμματισμός εκπαίδευσης και ανάπτυξης προσωπικού σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις της εταιρείας • Παρακολούθηση...

... και εφαρμογή της Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
• Διαχείριση των εργασιακών σχέσεων του Ανθρώπινου Δυναμικού
• Επιλογή και αξιολόγηση υποψηφίων και πρόσληψη εργαζομένων

Απαραίτητα προσόντα:
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Τίτλος σπουδών Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού, Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών ή συναφούς κλάδου
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office, Internet)
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Η Θέση αναφέρεται στην Διεύθυνση Προσωπικού.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Tags:

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΡΑΓΚΑΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ]

ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Χατζηρηγας Αποστολος]

Βοηθός αποθηκάριου με αντικείμενο τα υφάσματα επιπλώσεων, για εμπορική επιχείρηση στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης Αρμοδιότητες: Βοηθός αποθηκάριου και κόπτη, κατασκευή δειγματολογίων Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε κοντινό αντικείμενο εργασιών, ηλικίας 25-35 ετών Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό