09 Σεπ

Λάντζα

Έδεσσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά  άτομο για λάντζα σε Εστιατόριο

Περιοχή: Παλαιό Άγ. Αθανάσιο (Καιμάκτσαλαν)

Παροχές:
Μισθός 600 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
8 ρεπό/μήνα
Σεζόν από Οκτώβρη ως Απρίλη

ManDynamic

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

09 Σεπ
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  άτομο για κρύα κουζίνα σε Εστιατόριο Περιοχή: Παλαιό Άγ. Αθανάσιο (Καιμάκτσαλαν) Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή 8 ρεπό/μήνα Σεζόν από Οκτώβρη ως Απρίλη

03 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Erebuni Armenian Restaurant]

Ζητείται άτομο για τη θέση της λάντζας, κατά βάση για εργασία κατά το τριήμερο Παρασκευή - Κυριακή.

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

19 Αυγ
Έδεσσα [ΜΑΚΑΝ]

Η διαφημιστική εταιρεία ΜΑΚΑΝ ζητεί άτομα για διανομή εντύπων στις περιοχές Έδεσσα, Σκύδρα. Η διανομή είναι 3ήμερη (Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο), πρωινή, 6ωρη (08:00-14:30), γίνεται κάθε εβδομάδα και υπάρχει δυνατότητα άμεσης πρόσληψης με σταθερό μηνιαίο εισόδημα. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε αρχικά με το γραφείο μας στα Ιωάννινα, Δευτέρα – Παρασκευή, από 09:00 – 17:00 στο 2651022356.

02 Σεπ
Πειραιάς [Μιλτιάδης ο \'Αριστος]

τυλιχτές, ψήστες, σέρβις, λάντζα, ντελίβερι