09 Σεπ

Άτομο για Κρύα Κουζίνα

Έδεσσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά  άτομο για κρύα κουζίνα σε Εστιατόριο

Περιοχή: Παλαιό Άγ. Αθανάσιο (Καιμάκτσαλαν)

Επιθυμητά προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:
Μισθός 600 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
8 ρεπό/μήνα
Σεζόν από Οκτώβρη ως Απρίλη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

30 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Το φρέσκο ψάρι]

να γνωρίζει από σαλάτες Απαραίτητα Προσόντα: να γνωρίζει από σαλάτες

20 Σεπ
Αθήνα [Fournos sovolos]

ΑΤΟΜΟ ζητείται για συσκευασία, σε αρτοζαχαροπλαστείο στην βιομηχανική περιοχή του Κορωπίου. Βραδινό, πλήρες, 6ήμερο ωράριο. Ώρα έναρξης 21:00-03:30. Απαραίτητα προσόντα: ανάγνωση, ικανότητα ομιλίας στα ελληνικά καθώς και μυϊκή δύναμη λόγω εργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα: ΘΕΣΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ Ώρες επικοινωνίας 9:00-16:00,  Δευτέρα - Παρασκευή

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [κ. Ανδρέας]

Ψάχνω άτομο με εμπειρία πάνω σε συναρμολόγηση επίπλων (τα οποία παραδίδονται σε κούτες στα σπίτια πελατών και χρειάζονται συναρμολόγηση). Απαραίτητη προϋπόθεση να έχει εμπειρία με την συναρμολόγηση και να έχει ένα μέσο μεταφοράς.

16 Σεπ
Έδεσσα [Ιδιωτική Κλινική ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.Κ.Ε.]

Η ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΚΕ, ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΑΤΕ, ΜΑΙΕΣ ΑΤΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΑΤΕΙ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΗΜΕΙΩΜΑΤΩΝ ΣΤΟ hr@klinikiag.gr. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 23810-25401 (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ: 121). ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ HR: ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ, ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΕΣ...

... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΞΙΟΛΟΓΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ ΝΕΑΣ Ή ΠΑΡΟΜΟΙΑΣ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

Tags:

16 Σεπ
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ]

προσωπικό κουζίνας Αρμοδιότητες: vegan μικρογεύματα, χυμοί, smoothies, καφές Επιθυμητά Προσόντα: πολύ καλή γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλιση