09 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕIΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πεπειραμένη πωλήτρια για το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 31.

Προσόντα:
-Εμπειρία σε θέση πωλήτριας
-Βασικές γνώσεις Η/Υ
-Γνώσεις Αγγλικών
-Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης.

Για να υποβάλετε το βιογραφικό σας, στείλτε e-mail στην παρακάτω διεύθυνση.

Emporio Grama

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [EMPORIO GRAMA]

Ζητείται πεπειραμένη πωλήτρια για το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 31. Προσόντα: -Εμπειρία σε θέση πωλήτριας -Βασικές γνώσεις Η/Υ -Γνώσεις Αγγλικών -Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης. Για να υποβάλετε το βιογραφικό σας, στείλτε e-mail στην παρακάτω διεύθυνση.

19 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταυρουλα]

Ζητείται πωλήτρια στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης, με εμπειρία, για αρτοζαχαροπλαστείο, με γνώσεις καφέ, εμφανίσιμη, με όρεξη για δουλειά, γρήγορη. Κυρία Σταυρούλα, ώρες επικοινωνίας 8:30-13:00.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

Ζητείται υπάλληλος για αγροτικές εργασίες, φορτώσεις, παλετοποίηση, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, με δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας. Πενθήμερη, οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Περιοχή αεροδρομίου Θέρμη, Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΠΡΟΩΘΗΣΗ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ Η/Μ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 4Μ.

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ-ΟΥΖΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΑΛΗΡΟ, ΗΛΙΚΙΑΣ 25-35 Αρμοδιότητες: ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΦΕ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΡΓΑΤΙΚΗ, ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ, ΥΠΕΥΘΥΝΗ Η εταιρία προσφέρει: ΜΕΡΙΚΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ