09 Σεπ

Βοηθός αποθηκάριος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

βοηθός αποθηκάριος
Αρμοδιότητες: προετοιμασία παραγγελιών
Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτος λυκείου
Επιθυμητά Προσόντα: νέος, αγγλικά, δίπλωμα αυτοκινήτου
Η εταιρία προσφέρει: αποδοχές καλές, ασφάλιση, πλήρης απασχόληση

τσαγκαλοπουλος αλεξανδρος

Σχετικες Αγγελιες

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [PRIVATE CONSULTING]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ ΓΝΩΣΗ ΔΙΠΛΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΜΟΥ ''MOMENTUM''. Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΣΦΑΓΕΙΩΝ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ E-MAIL.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης Ε.Π.Ε.]

Ζητάμε άτομο, απαραίτητα με γνώσεις ανταλλακτικών αυτοκινήτων, για εργασία στο κέντρο συλλογής ανταλλακτικών στην ΒΙΠΕ Μηχανιώνας. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν καλές γνώσεις σε ανταλλακτικά αυτοκινήτων η να έχουν γνώσεις μηχανικού αυτοκινήτων. Βιογραφικά να αποσταλούν στο παρακάτω email. Βιογραφικά μπορούν επίσης να παραδοθούν στο κεντρικό μας κατάστημα επί της Κατσιμίδη 60 Στρατουδάκης Ε.Π.Ε. (Αν. Θεσ/νίκη-Τριανδρία)

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [BOLD BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Από εταιρία οικονομικών συμβούλων στην περιοχή του κέντρου Θεσσαλονίκης, ζητείται απόφοιτος/η τμήματος Οικονομικών Σπουδών για στελέχωση του τμήματος παρακολούθησης μισθοδοσίας. Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών σε θέση παρόμοιων καθηκόντων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email Τηλέφωνα Επικοινωνίας: 2310556842-556942-556949 Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος/η τμήματος Οικονομικών Επιστημών, Προϋπηρεσία 2 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών Η...

... εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

Tags:

09 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

κα έως 60 ετών ζητείται, για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου (σε καλή κατάσταση) στην Αρναία Χαλκιδικής. Πολύ καλές συνθήκες. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00

04 Σεπ

Οικιακή βοηθός, για οικογένεια με παιδιά 9 και 10 χρόνων, ζητείται για 24-ωρη εργασία, περιοχή Νεάπολη. 24-ωρο ρεπό. Κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00.