09 Σεπ

2 κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

2 κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο στην πόλη των Τρικάλων.

Προσόντα:
Εμπειρία στο service – εξυπηρέτηση πελατών
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Επικοινωνιακός & πρόσχαρος χαρακτήρας
Ηλικίας 1828 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ιδανικές συνθήκες εργασίας
Ασφάλιση

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ, 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

09 Σεπ
Τρίκαλα [Twins Coffee Shop]

Περιγραφή αγγελίας: Από το νέο καφέ Twins Coffee Shop (Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία) ζητούνται: Κοπέλες για εργασία σε μπουφέ με σχετική προϋπηρεσία. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ευέλικτο ωράριο Ιδανικές συνθήκες εργασίας

02 Σεπ

Από μεγάλο αρτοζαχαροπλαστείο στη Ρόδο, ζητείται προσωπικό όλων των ειδικοτήτων. Οι θέσεις αφορούν πλήρη 12μηνη απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

02 Σεπ
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ . ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650 958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00.

26 Αυγ
Τρίκαλα [Gusto Quality Products]

Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρηση Gusto Quality Products ζητείται πωλητής με εμπειρία στις πωλήσεις και στα προϊόντα καφεστιάσης. Προσόντα: Εμπειρία Δίπλωμα Οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών και Προγραμμάτων Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας. Παρέχονται: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον