08 Σεπ

YOGA - PILATES INSTRUCTOR

Ύδρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ευεξίας Αρμονία στην Ύδρα, επιθυμεί να προσλάβει για την χειμερινή περίοδο (Νοέμβριο -Μάρτιο), με προοπτική και ετήσιας συνεργασίας :

Yoga - Pilates Instructor

Απαραίτητα Προσόντα:
- Πτυχιούχος αντίστοιχης σχολής
-Απαραίτητη η προϋπηρεσία
- Η γνώση θεραπευτικής μάλαξης θα θεωρηθεί προσόν
-Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

Δυνατά Σημεία:
- Επαγγελματισμός
- Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
- Πραγματοποίηση ομαδικών προγραμμάτων και ατομικών μαθημάτων, προσαρμοσμένων στις εκάστοτε ανάγκες των μελών .

Παρέχεται διαμονή και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο παρακάτω e- mail. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα.

Σχετικες Αγγελιες

03 Σεπ
Αθήνα [BODY SCIENCE]

Γυμνάστρια Αρμοδιότητες: Ζητείται γυμνάστρια, για ημιαπασχόληση, σε personal training studio βασισμένο σε γυμναστική με μηχανημάτα ηλεκτρομυοδιέγερσης (EMS) Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη καθώς θα υπάρξει δυνατότητα εκπαίδευσης. Επιθυμητά Προσόντα: Ζ. Επιθυμητή η γνώση pilates καιTR.X