17 Οκτ

Βοηθοί μάγειρα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Θέση βοηθού μάγειρα για κρύα κουζίνα, κατά προτίμηση ¨¨Έλληνα.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.
Τηλ. από 12.00μμ έως 16.00μμ

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

22 Νοε
Αθήνα [ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΒΕΕ]

Περιγραφή Αγγελίας: Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της επιχείρησης μας αναζητούμε για την Αθήνα (κατάστημα Χαριλάου Τρικούπη 159, Αθήνα): Τοποθετητή Επίπλων για εργασία είτε ως υπάλληλος είτε ως συνεργάτης Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Μόνιμη εργασία Ιδανικές συνθήκες εργασίας

22 Νοε
Αθήνα [europ assistance]

ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ Απόφοιτοι πιστοποιημένοι ΙΕΚ ΕΚΑΒ, ζητούνται από ιδιωτική ασφαλιστική εταιρεία Ασθενοφόρων για πλήρη Απασχόληση. Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω mail. Αρμοδιότητες: Η παροχή των Α’ Βοηθειών στον ασθενή και η µεταφορά του στο Νοσοκοµείο. Απαραίτητα Προσόντα: Τηρεί όλες τις αρχές της επείγουσας ιατρικής περίθαλψης (πρωτόκολλα αντιµετώπισης).

22 Νοε
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων, για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά σε χώρο αισθητικής ή υγείας), Επικοινωνιακές δεξιότητες, Διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Αυτοκίνητο, Tablet, Κινητό

22 Νοε
Αθήνα [Actionline]

Έχεις διάθεση για ανάπτυξη και προσωπική εξέλιξη; Θέλεις να αποκτήσεις εμπειρία στο χώρο της μόδας; Αν «ΝΑΙ» τότε είσαι το άτομο που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της ένδυσης, αναζητά SalesAssistants για μεγάλα εμπορικά κέντρα στην Αθήνα (TheMallAthens, GoldenHall, AtticaTheDepartmentStore, AthensMetroMall, McArthurGlen). Απαραίτητα Προσόντα: - Ευχέρεια στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση διαφορετικών πελατών - Δυναμική...

... προσωπικότητα, με φιλοδοξία, ενθουσιασμό και προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
- Πάθος για τον χώρο της μόδας
- Ευελιξία Ωραρίου

Παροχές Εταιρίας:
- Σταθερές μηνιαίες αμοιβές & ασφάλιση
- Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
- Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.