07 Σεπ

Βοηθοί μάγειρα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Θέση βοηθού μάγειρα για κρύα κουζίνα, κατά προτίμηση ¨¨Έλληνα.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.
Τηλ. από 12.00μμ έως 16.00μμ

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

16 Σεπ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο-α για εστιατόριο Περιοχή: Περιστέρι Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 750 ευρώ. Ασφάλιση. Εξαήμερη εργασία Τρίτη-Κυριακή Ωράριο 16:00 - 00:00

16 Σεπ
Αθήνα [ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ]

Ζητείται Σχεδιαστής Δομικών Έργων από τεχνική εταιρεία στο Κορωπί. Απαραίτητα Προσόντα: • Άριστη γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCad • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση • Αρίστη γνώση αρχιτεκτονικού σχεδίου • Επιθυμητή γνώση σχεδιασμού τηλεπικοινωνιακών κατασκευών ( μεταλλικές κατασκευές – σταθμοί βάσης κινητής τηλεφωνίας).

16 Σεπ
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ]

προσωπικό κουζίνας Αρμοδιότητες: vegan μικρογεύματα, χυμοί, smoothies, καφές Επιθυμητά Προσόντα: πολύ καλή γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλιση

15 Σεπ
Αθήνα [ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ]

ΚΟΜΜΏΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΒΑΦΈΣ - ΧΤΕΝΊΣΜΑΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΚΑΙ ΘΈΛΗΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΒΑΦΈΣ ΚΑΙ ΧΤΈΝΙΣΜΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΈΣ ΑΠΟΔΟΧΈΣ - ΕΥΧΆΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΆΛΛΟΝ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΈΣ ΕΞΈΛΙΞΗΣ Κος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ