06 Σεπ

Ζητείτε γεωπόνος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείτε γεωπόνος για growshop στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Αυγ
Θεσσαλονίκη [i-CON.SHARE]

ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Η i-CON.SHARE, εταιρία υπηρεσιών γεωργικών επιχειρήσεων, η οποία κυριαρχεί στην αγορά αγρονομικών υπηρεσιών στην περιοχή της νοτιοανατολικής Ευρώπης, ενδιαφέρεται να προσλάβει τρεις (3) γεωπόνους με έδρα τη Θεσσαλονίκη: 1) Γεωπόνο - Ειδικό στην Υδροπονία και στις Υδροπονικές καλλιέργειες 2) Γεωπόνο - Ειδικό στη Θρέψη Φυτών και τα Λιπάσματα 3) Γεωπόνο - Πωλητή Ειδικών Προϊόντων Θρέψης Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Γεωπόνου 1)...

... Ειδίκευση στην υδροπονία και στις υδροπονικές καλλιέργειες
2) Ειδίκευση στη θρέψη φυτών και στα λιπάσματα
3) Άριστη γνώση θρέψης φυτών & λιπασμάτων
Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office κλπ.)
Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Δυνατότητα ταξιδιών στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και παρουσιάσεων
Επαγγελματικό προφίλ
Ηλικία έως 40 ετών

Επιθυμητά προσόντα:
Εργασιακή εμπειρία σε σχετικό αντικείμενο:
1) Υδροπονικές μονάδες
2) Θρέψη & λιπάσματα
3) Πωλήσεις προϊόντων θρέψης
Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών σε σχετικό αντικείμενο
Γνώση βαλκανικής γλώσσας (σερβικά, βουλγαρικά, ρουμανικά, ουγγρικά κλπ.)
Γνώσεις φωτογραφίας & βίντεο (λήψη & editing)
Δεξιότητες στην οργάνωση
Μεθοδικότητα και ευελιξία

Προσφέρονται:
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email.

Tags:

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  τεχνίτρια κρέπας για Κρεπερί Περιοχή: Ανατολική Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Παραγωγή Κρέπας, Μπέργκερ, Τοστ Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Διαθεσιμότητα για βραδινή βάρδια Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ. Ασφάλιση. Πενθήμερη εργασία Ωράρια: 19:00 - 04:00 / 23:00 - 08:00

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [NIRIS PAPER PRODUCTS]

Ζητούνται άτομα για μόνιμη εργασία σε βιοτεχνία. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email. Απαραίτητη φωτογραφία.

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Η εταιρία Στρατουδάκης ΕΠΕ επιθυμεί να προσλάβει πωλητή ανταλλακτικών. Η εργασία αφορά πωλήσεις στον πάγκο και τηλέφωνο. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πολύ καλές γνώσεις στο αντικείμενο και να γνωρίζουν από ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Προϋπηρεσία στον κλάδο απαραίτητη. Βιογραφικά θα πρέπει να σταλούν στο παρακάτω email ή να παραδοθούν αυτοπροσώπως στο κατάστημα μας επί της Μοναστηρίου 238 - Στρατουδάκης ΕΠΕ.

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα