06 Σεπ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr.

DeskNET

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Desknet]

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr

29 Αυγ
Αθήνα [Οικομάθεια]

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητά καθηγητές Πληροφορικής για παράδοση μαθημάτων κατ' οίκον Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος. Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία.

06 Σεπ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr.

23 Αυγ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ: Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα