06 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ από γενικό συνεργείο αυτοκινήτων στη Λυκόβρυση.
Άμεση πρόσληψη, πενθήμερη εργασία, ωράριο 8:00 - 17:00, αμοιβή 900

Telephone
ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

26 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

20 Σεπ
Αθήνα [Δημήτρης]

Ζητείται πωλήτρια, έως 40 ετών, για δουλειά σε κατάστημα στο Μοναστηράκι. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών. Θα προτιμηθούνε κοπέλες με προϋπηρεσία και γνώσεις ξένων γλωσσών. Full απασχόληση, ασφάλιση, καλές αποδοχές!

19 Σεπ
Αθήνα [Ανώνυμη Εταιρεία]

Μεγάλη Τεχνική – Κατασκευαστική Εταιρεία με έδρα το Παλαιό Φάληρο ζητά να προσλάβει Αρχιτέκτονα Μηχανικό. Απαραίτητα προσόντα: μεγάλη εμπειρία στην έκδοση οικοδομικών αδειών και καλή γνώση προγραμμάτων ψηφιακής σχεδίασης. Δυνατότητα επίβλεψης κατασκευής και σύνθεσης 3D-φωτορεαλιστικών θα εκτιμηθούν. Αφορά μόνο εσωτερική συνεργασία. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Nα συνοδεύονται υποχρεωτικά από τον κωδικό θέματος “0919ARC”.

12 Σεπ
Αθήνα [ΙΚΑΡΟΣ Α.Τ.Ε.]

Από τεχνική εταιρεία ζητείται νέος,α Αρχιτέκτων Μηχανικός, με άριστη γνώση AUTOCAD, προγραμμάτων Η/Υ, εμπειρία σε έκδοση αδειών και σύνταξη μελετών. Βιογραφικό Σημείωμα στο παρακάτω e-mail, ή στο fax: 210-6898252.

11 Σεπ
Αθήνα [νίκη]

ζητείται προσωπικό για καθαρισμό σε νοσοκομείο στα βόρεια προάστια, για 8ωρη απασχόληση, μόνιμη εργασία πρωινή η απογευματινή βάρδια. Αρμοδιότητες: καθαρισμός Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη για δουλειά Επιθυμητά Προσόντα: κανένα Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλεια ΙΚΑ