05 Σεπ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ - ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ ΜΟΝΤΑΔΟΡΟΣ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ
Κατασκευαστική εταιρεία ειδικών κατασκευών επίπλων (Οινόφυτα – Βοιωτίας) αναζητά Τεχνίτη ξύλου - Μονταδόρο , για το τμήμα Συναρμολόγησης - Κατασκευής Επίπλων.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ
Απαραίτητη προϋπηρεσία
Αξιοπιστία, επικοινωνία, ομαδικότητα
ΠΑΡΟΧΕΣ
Πλήρης Απασχόληση
Μισθός αναλόγως προσόντων
Δυνατότητα απεριόριστης επαγγελματικής εξέλιξης
Μετακίνηση – Μεταφορά από το νομό Αττικής

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Πειραιάς [nikos dokos]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός, ΝΕΟΣ Αρμοδιότητες: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός Απαραίτητα Προσόντα: Με προϋπηρεσία από βιοτεχνία επίπλων σε έπιπλα, κουζίνες, πόρτες, ντουλάπες και ειδικές κατασκευές Τηλ: 2104250607

16 Σεπ
Πανελλήνια [ΠΕΡΙΕΛΙΞΕΙΣ ΜΟΤΕΡ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΕΛΙΞΕΩΝ ΜΟΤΕΡ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. Αρμοδιότητες: ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΡΗΤΗΣ

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχεία 5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά Προϊσταμένη Ορόφων (σε διάφορα μέρη της Ελλάδας). Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία, ομαδικό πνεύμα, γνώση αγγλικών. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, διαμονή.