05 Σεπ

Ζητείται λογοθεραπευτής

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος Λογοθεραπευτης/τρια για 2-3 ήμερη απογευματινή απασχόληση (Εκτος Τετάρτης), σε κέντρο ειδικών θεραπειών στην Ηλιούπολη Αττικής. Απαραίτητα με μπλοκ παροχής υπηρεσιών. Αποστολή βιογραφικών στο animus2016@yahoo.gr

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [Δημήτρης]

Ζητείται πωλήτρια, έως 40 ετών, για δουλειά σε κατάστημα στο Μοναστηράκι. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών. Θα προτιμηθούνε κοπέλες με προϋπηρεσία και γνώσεις ξένων γλωσσών. Full απασχόληση, ασφάλιση, καλές αποδοχές!

11 Σεπ
Αθήνα [νίκη]

ζητείται προσωπικό για καθαρισμό σε νοσοκομείο στα βόρεια προάστια, για 8ωρη απασχόληση, μόνιμη εργασία πρωινή η απογευματινή βάρδια. Αρμοδιότητες: καθαρισμός Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη για δουλειά Επιθυμητά Προσόντα: κανένα Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλεια ΙΚΑ

11 Σεπ
Αθήνα [Κ Γ]

Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής ζητεί εργάτη. Απαραίτητα προσόντα, ηλικία 25-40 ετών, εμπειρία σε οικοδομικές εργασίες, άριστη γνώση Ελληνικών. Δίπλωμα οδήγησης Γ ή Ε κατηγορίας θα συνεκτιμηθεί. Απαραίτητα, συστάσεις. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση.

06 Σεπ
Αθήνα [ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ από γενικό συνεργείο αυτοκινήτων στη Λυκόβρυση. Άμεση πρόσληψη, πενθήμερη εργασία, ωράριο 8:00 - 17:00, αμοιβή 900€

05 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΦΕ]

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΚΑΦΕ - ΦΑΓΗΤΟΥ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Αρμοδιότητες: ΜΟΝΟ Η ΔΙΑΝΟΜΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΤΥΠΙΚΟΣ ΣΕ ΩΡΑΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα : ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΗ - ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ. Η εταιρία προσφέρει: 4 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΓΕΥΜΑ, ΚΑΦΕ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΡΟΤΙΜΑΜΕ ΑΝΩ ΤΩΝ 8 ΩΡΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑ)