05 Σεπ

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α

Χανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α ΣΕ ΚΑΦΕ-ΤΑΒΕΡΝΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο-α για εστιατόριο Περιοχή: Περιστέρι Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 750 ευρώ. Ασφάλιση. Εξαήμερη εργασία Τρίτη-Κυριακή Ωράριο 16:00 - 00:00

04 Σεπ
Κατερίνη [Hookmeup]

σερβιτόρος Αρμοδιότητες: σερβίρισμα Απαραίτητα Προσόντα: ευχάριστος άνθρωπος με όρεξη για δουλειά Επιθυμητά Προσόντα: νεαρός, περιοχή Κατερίνης Η εταιρία προσφέρει: 4 ευρώ την ώρα

30 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Το φρέσκο ψάρι]

σερβιτόρος σε ψαροταβέρνα στο Κορδελιό Απαραίτητα Προσόντα: με προϋπηρεσία, μέχρι 40 ετών

30 Αυγ

σερβιτόρος σε ψαροταβέρνα, στο Κορδελιό Απαραίτητα Προσόντα: με προϋπηρεσία, μέχρι 40 ετών

26 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  Σερβιτόρο-α για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη