05 Σεπ

Δημόσιες Σχέσεις Ιατρικού Κέντρου

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για πενθήμερη, απογευματινή ημιαπασχόληση στο τμήμα Δημοσίων Σχέσεων Ιατρικού Κέντρου.

Telephone
Δούκας Χ.Σπυρίδων

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [NIRIS PAPER PRODUCTS]

Ζητούνται άτομα για μόνιμη εργασία σε βιοτεχνία. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email. Απαραίτητη φωτογραφία.

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Η εταιρία Στρατουδάκης ΕΠΕ επιθυμεί να προσλάβει πωλητή ανταλλακτικών. Η εργασία αφορά πωλήσεις στον πάγκο και τηλέφωνο. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πολύ καλές γνώσεις στο αντικείμενο και να γνωρίζουν από ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Προϋπηρεσία στον κλάδο απαραίτητη. Βιογραφικά θα πρέπει να σταλούν στο παρακάτω email ή να παραδοθούν αυτοπροσώπως στο κατάστημα μας επί της Μοναστηρίου 238 - Στρατουδάκης ΕΠΕ.

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Holiday Inn Thessaloniki]

Το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki αναζητά άτομο για εργασία ως φύλακας στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: ηλικία έως 40 ετών, άδεια οδήγησης και γνώση αγγλικών. Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη, κα Παναγιώτα Σιταρίδου.