05 Σεπ

Μάγειρας-ισσα

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα-ισσα  για εστιατόριο.

Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:
Μισθός
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

ManDynamic

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Α'Μάγειρα για εστιατόριο. Περιοχή: Πήλιο, Χορευτό Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός από 1200 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως μέσα Οκτώβρη

13 Σεπ
Αθήνα [ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΥΖΟΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ]

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση, έως 40 ετών, επικοινωνιακός-η, ευχάριστος-η και δυναμικός-η για άμεση πρόσληψη. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email. Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

09 Σεπ

Η ManDynamic αναζητά Συντηρητή - Κηπουρό  για Ξενοδοχείο Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Δίπλωμα Οδήγησης Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Μόνιμη Συνεργασία