05 Σεπ

Διανομέας ανταλλακτικών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομή ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ
Αρμοδιότητες: Διανομή ανταλλακτικών
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στις διανομές, επιθυμητή
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό συν ένσημα
Οι υποψήφιοι μπορούν να περάσουν και να αφήσουν βιογραφικό στο κατάστημα μας επί της Μοναστηρίου 238
ή στο κεντρικό μας κατάστημα στην Κατσιμίδη 60 (Αν. Θεσ/νίκη) - (Στρατουδάκης ΕΠΕ)

Αθανασιαδης ΝΙΚΌΛΑΟς

Σχετικες Αγγελιες

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης Ε.Π.Ε.]

Ζητάμε άτομο, απαραίτητα με γνώσεις ανταλλακτικών αυτοκινήτων, για εργασία στο κέντρο συλλογής ανταλλακτικών στην ΒΙΠΕ Μηχανιώνας. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν καλές γνώσεις σε ανταλλακτικά αυτοκινήτων η να έχουν γνώσεις μηχανικού αυτοκινήτων. Βιογραφικά να αποσταλούν στο παρακάτω email. Βιογραφικά μπορούν επίσης να παραδοθούν στο κεντρικό μας κατάστημα επί της Κατσιμίδη 60 Στρατουδάκης Ε.Π.Ε. (Αν. Θεσ/νίκη-Τριανδρία)

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Holiday Inn Thessaloniki]

Το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki αναζητά άτομο για εργασία ως φύλακας στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: ηλικία έως 40 ετών, άδεια οδήγησης και γνώση αγγλικών. Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη, κα Παναγιώτα Σιταρίδου.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟ Η/Υ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ, ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΔΙΚΤΥΑ, WINDOWS. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.