05 Σεπ

Γυναίκα οδηγός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκα οδηγός, άνω των 45, ζητείται από εταιρεία καλλυντικών με δυνατότητα πολλών διανυκτερεύσεων για πωλήσεις σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρεία μας.
Παρέχονται αυτοκίνητο, μισθός, μπόνους. Πολλά κέρδη.
Τηλ Κιν: 6987056500
Email: lefleuraggelia03@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων]

Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητεί για εργασία Οδηγό με πείρα σε δρομολόγια πόλης Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Γνώστης της αγοράς στο τομέα σφολιατοειδών και κατεψυγμένων πιτών, δίπλωμα Β' κατηγορίας, Πενθήμερο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΓΡΗΓΟΡΗΣ]

Αποθήκη κατεψυγμένων τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητά Οδηγό με πείρα σε δρομολόγια της πόλης Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Γνώστης της αγοράς στο τομέα σφολιατοειδών και κατεψυγμένων πιτών. Δίπλωμα Β' κατηγορίας. Πενθήμερο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΤΕΚΕ]

Από κατασκευαστική εταιρεία στον τομέα των πετρελαιοειδών, πρατηρίων υγρών καυσίμων και μεταλλικών κατασκευών ζητείται Τεχνίτης με δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

Ζητείται οδηγός Β' κατηγορίας από την εταιρία Φραγκόπουλος Ευθύμιος & Σία ΟΕ στο Λαγκαδά Θεσσαλονίκης