05 Σεπ

ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Πανελλήνια Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 30 ΕΤΩΝ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΩΡΑΡΙΟ. ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΔΗ. ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6987056500

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Σεπ
Πανελλήνια [Κωνσταντίνος Μιχάλαγας]

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση, Τηλ. 6977584367 αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com http://www.bizwork.gr/

05 Σεπ
Θεσσαλονίκη [beautyfleur]

ΑΤΟΜΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 30 ΕΤΩΝ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ. ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΩΡΑΡΙΟ. ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΔΗ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6987056500 EMAIL: lefleuraggelia01@gmail.com

26 Αυγ
Πανελλήνια [provolistointernet@gmail.com]

Ζητείται εργαζόμενος για την ανάπτυξη μεγάλης εταιρείας, η οποία λειτουργεί ως εκπτωτικό κλαμπ. Επιθυμητά προσόντα είναι οι επικοινωνιακές ικανότητες και η χρήση του ηλεκτρονικού υπολογιστή. Οι αμοιβές υψηλές και παρέχεται πλήρης εκπαίδευση δωρεάν. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να στείλετε σύντομο βιογραφικό καθώς και τις ώρες που μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας στο παρακάτω e-mail.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.