04 Σεπ

ΦΥΛΑΚΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΦΥΛΑΞΗ ΣΤΗΝ ΣΙΝΔΟ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Holiday Inn Thessaloniki]

Το ξενοδοχείο Holiday Inn Thessaloniki αναζητά άτομο για εργασία ως φύλακας στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: ηλικία έως 40 ετών, άδεια οδήγησης και γνώση αγγλικών. Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη, κα Παναγιώτα Σιταρίδου.

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  τεχνίτρια κρέπας για Κρεπερί Περιοχή: Ανατολική Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Παραγωγή Κρέπας, Μπέργκερ, Τοστ Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Διαθεσιμότητα για βραδινή βάρδια Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ. Ασφάλιση. Πενθήμερη εργασία Ωράρια: 19:00 - 04:00 / 23:00 - 08:00

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [NIRIS PAPER PRODUCTS]

Ζητούνται άτομα για μόνιμη εργασία σε βιοτεχνία. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email. Απαραίτητη φωτογραφία.

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Η εταιρία Στρατουδάκης ΕΠΕ επιθυμεί να προσλάβει πωλητή ανταλλακτικών. Η εργασία αφορά πωλήσεις στον πάγκο και τηλέφωνο. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πολύ καλές γνώσεις στο αντικείμενο και να γνωρίζουν από ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Προϋπηρεσία στον κλάδο απαραίτητη. Βιογραφικά θα πρέπει να σταλούν στο παρακάτω email ή να παραδοθούν αυτοπροσώπως στο κατάστημα μας επί της Μοναστηρίου 238 - Στρατουδάκης ΕΠΕ.

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα