04 Σεπ

Ηλεκτροσυγκολλητής, Χειριστής Κλαρ, Τεχνίτης, Βοηθός Τεχνίτη, Ανειδίκευτος Εργάτης

Λιβαδειά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η TDelta τεχνική - εργολαβική εταιρία, αναζητεί προσωπικό με τις παρακάτω ειδικότητες:
Ηλεκτροσυγκολλητή, Χειριστή Κλαρκ, Τεχνίτη, Βοηθό Τεχνίτη, Ανειδίκευτο Εργάτη

Προφίλ Εταιρίας:
Η TDelta είναι μια νεοσύστατη εταιρία που έχει στόχο να ηγηθεί στην Ελληνική αγορά προσφέροντας υπηρεσίες υψηλής ποιότητας.

Προσφέρουμε:
Ευκαιρίες εξέλιξης
Ανταγωνιστικά πακέτα αμοιβών
Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Συνεχής εκπαίδευση

Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

TDelta τεχνική - εργολαβική εταιρία

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Πειραιάς [nikos dokos]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός, ΝΕΟΣ Αρμοδιότητες: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός Απαραίτητα Προσόντα: Με προϋπηρεσία από βιοτεχνία επίπλων σε έπιπλα, κουζίνες, πόρτες, ντουλάπες και ειδικές κατασκευές Τηλ: 2104250607

16 Σεπ
Πανελλήνια [ΠΕΡΙΕΛΙΞΕΙΣ ΜΟΤΕΡ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΕΛΙΞΕΩΝ ΜΟΤΕΡ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. Αρμοδιότητες: ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΡΗΤΗΣ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ]

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΩΣ 40-45 ΕΤΩΝ, ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ, ΜΕΝΕΜΕΝΗ Αρμοδιότητες: ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, 8ΩΡΟ, 5ΝΘΗΜΕΡΟ

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ , ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Β ΚΑΤΗΡΟΡΙΑΣ

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ένα υπερσύγχρονο Οδοντοτεχνικό κέντρο στη περιοχή της Θεσσαλονίκης, αναζητά νέους ή/και πεπειραμένους Οδοντοτεχνίτες/Οδοντοτεχνολόγους. Απαραίτητη η εξειδίκευση στην δόμηση και όπτηση πορσελάνης, στη σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών και σκελετών ζιρκονίας και στο μοντελάρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων. Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών, εκπαίδευση και επίδομα μετεγκατάστασης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.