04 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επιθυμητά Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
INOXEL

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Χατζηρηγας Αποστολος]

Βοηθός αποθηκάριου με αντικείμενο τα υφάσματα επιπλώσεων, για εμπορική επιχείρηση στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης Αρμοδιότητες: Βοηθός αποθηκάριου και κόπτη, κατασκευή δειγματολογίων Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε κοντινό αντικείμενο εργασιών, ηλικίας 25-35 ετών Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

21 Σεπ

Ζητείται τηγανάς (τηγάνισμα). Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00 Περιοχή: Μηχανιώνα

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ