04 Σεπ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ/ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ Η/Υ, ΑΓΓΛΙΚΑ Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ

Telephone
ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΣΙΟΥ-Η ΑΓΚΑΛΙΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΛΑΒΗ-ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ-ΜΕΤΑΦΟΡΑ-ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου, γνώσεις χειρισμού Η/Υ, δίπλωμα οδήγησης για μηχανάκι και Β΄ κατηγορίας οδήγησης αυτοκινήτου, εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις.

20 Σεπ
Αθήνα [IID AE]

H IID AE, Εταιρεία Πληροφορικής με εξειδίκευση στον χώρο της ψηφιοποίησης, αναζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου. Απαραίτητα προσόντα, δεξιότητες: • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΑΤΕΙ • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τμήμα Back Office • Γρήγορη πληκτρολόγηση • Πολύ καλή γνώση MS Office • Καλή γνώση Αγγλικών Η εταιρεία προσφέρει: • Πακέτο αποδοχών ανάλογα των ικανοτήτων του υποψηφίου • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης • Ευχάριστο...

... και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Tags:

20 Σεπ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει για εργασία υπάλληλο γραφείου με γνώσεις εμπορικής διαχείρισης, κατά προτίμηση στο Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Παραλαβή εμπορευμάτων. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Σεπ

Εμπορική εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γενικές γνώσεις λογιστικής,πολύ καλή γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία στην εμπορική διαχείριση. Επιθυμητή γνώση της εφαρμογής Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Παραλαβή εμπορευμάτων. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

19 Σεπ
Αθήνα [Υπηρεσίες Προώθησης & διαφήμισης]

Ζητείται κοπέλα να εργαστεί ως υπάλληλος γραφείου. Επιθυμητά προσόντα: γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών. Τηλ. επικοινωνίας : 210 6142140-1 Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση κωδικός: gra