04 Σεπ

Μηχανικός γραφείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

μηχανικός γραφείου, έδρα εταιρείας Ωραιόκαστρο, Θεσσαλονίκη
Αρμοδιότητες: σύνταξη αναφορών, επιμετρήσεις, παρακολούθηση προγράμματος συνεργείων κ.α.
Απαραίτητα Προσόντα: να γνωρίζει καλά excel

tevet

Σχετικες Αγγελιες

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΗΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, ΠΡΟΩΘΗΣΗ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ Η/Μ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 4Μ.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [MAD SALES IKE]

Στελέχη Πωλήσεων – Ανατολική Θεσσαλονίκη Η εταιρία MAD SALES, εταιρία τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση του νέου τμήματός της. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: • Μόνιμη, πενθήμερη, πρωινή 4ωρη έως 6ωρη απασχόληση Η εταιρία προσφέρει: • Σταθερό μηνιαίο μισθό • Υψηλά bonus παραγωγικότητας • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ • Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας • Προοπτικές...

... εξέλιξης
• Συνεχή εκπαίδευση

Απαιτήσεις:
• Υπευθυνότητα
• Επαγγελματισμός
• Επικοινωνιακός χαρακτήρας
• Διάθεση για γνώση και εργασία
• Προϋπηρεσία στις πωλήσεις (όχι απαραίτητη)
• Απολυτήριο λυκείου
Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση

Tags:

29 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ImmortalityMotors]

Πρότυπο συνεργείο αυτοκινήτων, ευρωπαϊκών προδιαγραφών, στην περιοχή ΙΚΕΑ Θεσσαλονίκης, αναζητά μηχανικό αυτοκινήτων για άμεση συνεργασία! Ο χώρος του συνεργείου είναι μοντέρνος και ευχάριστος και τα μηχανήματα όλα καινούργια. Ο υπεύθυνος είναι νέος, με όρεξη για δουλειά και πολλές ιδέες για εξέλιξη. Για επικοινωνία καλέστε 6987962924