23 Αυγ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή αγγελίας:

Από την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων CITROEN ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων

Παρέχονται:

Ικανοποιητικός μισθός

Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Τρίκαλα [ΑΥΓΕΡΗΣ Θ. – ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ Γ. Ο.Ε. Mercedes]

Ζητείται Μηχανικός αυτοκινήτων από το Εξειδικευμένο Συνεργείο Επαγγελματικών Οχημάτων ΑΥΓΕΡΗΣ Θ. – ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ Γ. Ο.Ε. Mercedes, με εμπειρία για πλήρη απασχόληση. Προσόντα: Επιθυμητό επαγγελματικό δίπλωμα (όχι απαραίτητο). Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών (όχι απαραίτητο). Επιθυμητή η γνώση Ηλ. Υπολογιστή (όχι απαραίτητο). Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

14 Φεβ
Αθήνα [CAR TECH EXPERTS / ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΔΟΥΚΑΣ Κ. Ο.Ε.]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Περιοχή: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, 5ΗΜΕΡΟ, 8ΩΡΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [PREKAS CAR PROGRESSION]

Ζητείται έμπειρος μηχανικός αυτοκινήτων για κάθετη μονάδα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, για άμεση πρόσληψη.

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΛΙΑΡΕΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: SERVISE ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

25 Φεβ
Τρίκαλα [Φαρμακείο]

Ζητείται κοπέλα έως 29 ετών, για εργασία πλήρους απασχόλησης σε φαρμακείο. Μισθός βασικός. Απαραίτητη η κάρτα ανεργίας. Κατά προτίμηση με προϋπηρεσία σε φαρμακείο ή σπουδές στον τομέα υγείας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.