27 Φεβ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

Telephone
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ

Σχετικες Αγγελιες

06 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός]

Ζητούνται καθηγητές Ξένων Γλωσσών από Μεγάλο Εκπαιδευτικό Όμιλο (ΜΕΟ) για τη Θεσσαλονίκη. Γλώσσες δυτικοευρωπαϊκές, ασιατικές, σκανδιναβικές, βαλκανικές, σλαβικές. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου. Τριετής εμπειρία στη διδασκαλία ενηλίκων. Βιογραφικά αποστέλλονται στο παρακάτω email.

16 Μαρ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) υποψήφιους/ες διδάκτορες Οικονομικών Λιμένων και Ναυτιλίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη η άριστη χρήση Αγγλικής γλώσσας και SPSS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΟΛΝ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

16 Μαρ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) υποψήφιους/ες διδάκτορες Διοίκησης Μονάδων Υγείας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη η άριστη χρήση Αγγλικής γλώσσας και SPSS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΔΜΥ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

16 Μαρ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) υποψήφιους/ες διδάκτορες Ναυτιλιακών Σπουδών για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη η άριστη χρήση Αγγλικής γλώσσας και SPSS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΝΣ1. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

16 Μαρ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά δύο (2) υποψήφιους διδάκτορες Χρηματοοικονομικών και Τραπεζικής για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη η άριστη χρήση Αγγλικής γλώσσας και SPSS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: KXT1. CVs: hr@ptyxiakes.gr