23 Αυγ

Καθηγητές Πολυτεχνείου

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ: Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

Telephone
DeskNET

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Samurai Security Hellas]

Ψάχνουμε για αφοσιωμένους καθηγητές-τριες γερμανικών για ελεύθερη συνεργασία. Οι τόποι εργασίας βρίσκονται σε διαφορετικές πόλεις. Πρόκειται για τη Θεσσαλονίκη, την Αθήνα, την Ξάνθη, την Ορεστιάδα και την Καβάλα. Προσφέρουμε γερμανικά μαθήματα σε μικρές ομάδες όλο το χρόνο, ανάλογα με τις ανάγκες τους. Τα μαθήματα γερανικών μας διαρκούν συνήθως 6-12 εβδομάδες και λαμβάνουν χώρα καθημερινά από Δευτέρα έως Παρασκευή (σε συνεννόηση με τους υποψηφίους). Εδώ θα...

... συναντήσετε ανθρώπους από όλη την Ελλάδα που ενδιαφέρονται για τη γερμανική γλώσσα και τον πολιτισμό. Στόχος τους είναι να πάνε στη Γερμανία μετά την εκμάθηση της γερμανικής γλώσσας και να ζήσουν εκεί, καθώς και να εργαστούν.

Καθήκοντα:
- Διδάξτε στους μαθητές τη γερμανική γλώσσα
- Βασικά και επαγγελματικό λεξιλόγιο/μαθήματα
- Σύνταξη περιεχομένου

Προσόντα:
- Πολύ καλή γνώση της ελληνικής στην προφορική και γραπτή
- Πολύ καλή γνώση της γερμανικής στην προφορική και γραπτή
- Εμπειρία στη χρήση του υπολογιστή (Word, Excel, Outlook, Skype )

Προσόντα (επιθυμητά):
- Η άδεια οδήγησης κατηγορίας Β αποτελεί πλεονέκτημα
- Ιδανικά μια κατάλληλη εκπαίδευση ή μελέτη
- Εμπειρία στον χειρισμό ή στην καθοδήγηση ομάδων
- διδακτική εμπειρία

Κεντρίσαμε το το ενδιαφέρον σας;
Στείλτε μας το βιογραφικό σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην παρακάτω διεύθυνση.

Tags:

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μ Ε ΟΕ]

Ζητείται από βιοτεχνία στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης φασόν για άμεση συνεργασία. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310 683 900. 10πμ-4μ.μ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΡΙΑ/ΕΡΓΑΤΗΣ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

18 Φεβ

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ - ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ