22 Αυγ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΡ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ για υπεύθυνος παραγωγής σε νέα εταιρία αρτοποιίας στο Κατάρ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 10ετής τουλάχιστον εμπειρία στην αρτοποιία.
Αμοιβή 2000 ευρώ και τα έξοδα διαμονής στη χώρα.
Ηλικία: 25-50 ετών.
Ζητείται άτομο με υπευθυνότητα, ευστροφία, συνεργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
Απαραίτητη η Αγγλική γλώσσα σε επίπεδο άνετης επικοινωνίας.
Η θέση είναι άμεσα διαθέσιμη.
Αποστολή βιογραφικού απαραίτητη.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΕ]

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργατικό δυναμικό από εταιρεία, στο τμήμα αποθήκης και παραγωγής με αρμοδιότητες : φορτώσεις, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, περιποίηση αμπελιών. Πενθήμερη οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΡΓΩΝ Α.Ε.]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ζητείται από Τεχνική Εταιρία στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλή γνώση Η/Υ & Μ/S Office, τυφλό σύστημα δακτυλογράφησης, αγγλικά. Εμπειρία στην σύνταξη φακέλων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς δημοσίου θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.