21 Αυγ

Μάγειρας-Μαγείρισσα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εστιατόριο
Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Αθήνα [ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΥΖΟΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ]

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση, έως 40 ετών, επικοινωνιακός-η, ευχάριστος-η και δυναμικός-η για άμεση πρόσληψη. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email. Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

16 Σεπ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο-α για εστιατόριο Περιοχή: Περιστέρι Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 750 ευρώ. Ασφάλιση. Εξαήμερη εργασία Τρίτη-Κυριακή Ωράριο 16:00 - 00:00

16 Σεπ
Αθήνα [ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ]

Ζητείται Σχεδιαστής Δομικών Έργων από τεχνική εταιρεία στο Κορωπί. Απαραίτητα Προσόντα: • Άριστη γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCad • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση • Αρίστη γνώση αρχιτεκτονικού σχεδίου • Επιθυμητή γνώση σχεδιασμού τηλεπικοινωνιακών κατασκευών ( μεταλλικές κατασκευές – σταθμοί βάσης κινητής τηλεφωνίας).

16 Σεπ
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ]

προσωπικό κουζίνας Αρμοδιότητες: vegan μικρογεύματα, χυμοί, smoothies, καφές Επιθυμητά Προσόντα: πολύ καλή γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλιση

15 Σεπ
Αθήνα [ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ]

ΚΟΜΜΏΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΒΑΦΈΣ - ΧΤΕΝΊΣΜΑΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΉ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΚΑΙ ΘΈΛΗΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΒΑΦΈΣ ΚΑΙ ΧΤΈΝΙΣΜΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΈΣ ΑΠΟΔΟΧΈΣ - ΕΥΧΆΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΆΛΛΟΝ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΈΣ ΕΞΈΛΙΞΗΣ Κος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ