21 Αυγ

Μάγειρας-Μαγείρισσα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εστιατόριο
Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιαν
Ζάκυνθος [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο, Ζητά μάγειρες Β & Γ για ζεστή, και μαγείρισσα Β για κρύα κουζίνα μπουφέ. Σεζ΄όν 2020. Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία ,διαμονή και διατροφή. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ στο παρακάτω email. Με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και την θέση εργασίας.

17 Ιαν
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με Αττική ζητά για μόνιμη πλήρη απασχόληση Τεχνίτες, Μαραγκούς για το εργοτάξιο της στο Εξωτερικό. Η εταιρεία προσφέρει: Μισθό 1845, πλήρης απασχόληση, σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου, δωρεάν διατροφή, στέγαση και μεταφορικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2108145871 εσωτ. 203

17 Ιαν

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής ζητά για μόνιμη απασχόληση ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΙΚΗΣ. Η εταιρία προσφέρει: ● Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων ● Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον ● Συνεχόμενη εκπαίδευση ● Προοπτικές εξέλιξης τηλ. 2108145871 εσωτ. 203

17 Ιαν

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά χειριστή CNC για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, με σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση του αντικειμένου και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση. Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές απολαβές, άριστο περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης. τηλ. 2108145871 εσωτ. 203

16 Ιαν
Αθήνα [ΓΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ]

Ο Όμιλος So easy® με 85 εκπαιδευτήρια σε όλη την Ελλάδα, ζητά καθηγητές Ιταλικής Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας. Προσόντα: • Απόφοιτοι Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας • Άδεια διδασκαλίας • Μεταδοτικότητα • Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες • Ομαδικό πνεύμα • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Παροχές: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Συνεχής εκπαίδευση • Προοπτικές εξέλιξης Οι ενδιαφερόμενοι που...

... πληρούν τα παραπάνω, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email.