21 Αυγ

Σερβιτόρος και σερβιτόρα

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ.
Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ.
Βιογραφικό στο παρακάτω email.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Πανελλήνια [Restaurant Akropolis]

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας για εργασία στο εστιατόριο μας. Restaurant Akropolis Alsfeld Germany Προσόντα: Εμπειρία στο service. Γνώση Γερμανικών ή και Αγγλικών. Ηλικία 25 έως 40 ετών. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

12 Φεβ
Πανελλήνια [Poseidon Restaurant Austria]

Από το Ελληνικό εστιατόριο Poseidon Restaurant Austria, ζητείται σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας, για εργασία στο εστιατόριο μας. Προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη εργασία Γνώση Γερμανικής γλώσσας Ωράριο εργασίας: 11.00 με 15.00 και 17.00 με 22.30 Ρεπό: 1 / εβδομάδα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (+ πορτοφόλι) Πλήρη Ασφάλιση Διαμονή και Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

07 Φεβ
Λάρισα [cafe diodos]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ Ή ΝΕΑ, ΜΕ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΟ cafe diodos ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ, Η ΥΠΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ, Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 18:00 ΕΩΣ ΤΙΣ 20:00 ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ Κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

22 Φεβ
Πανελλήνια [ANIGH JEFFFMAN]

Οικονόμος ζητείται για μια οικογένεια των 5. Ο αιτών πρέπει να είναι ευχάριστος και ειλικρινής. Οι υποχρεώσεις περιλαμβάνουν: Καθαρισμό, Πλύσιμο, Σίδερο, Μαγειρική, παντοπωλείο και Γενικές Κατοικίες. Απαιτούνται αναφορές

21 Φεβ

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Βοηθός Σερβιτόρου για εργασία στο εστιατόριο μας. Restaurant Akropolis Alsfeld Germany Προσόντα: Εμπειρία στο service (επιθυμητή) Γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών (επιθυμητή). Ηλικία 20 έως 40 ετών. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας