15 Φεβ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΟΙΚ.ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται από εταιρία ενοικιάσεως αυτοκινήτων, υπάλληλος για μόνιμη απασχόληση, για εξαήμερη εργασία, συμπεριλαμβανομένων των Κυριακών.
Απαραίτητη γνώση καλών αγγλικών, άδεια οδήγησης και γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.

ΘΟΔΩΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Αποθηκάριος ζητείται από βιομηχανία στη ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου. Επιθυμητή γνώση χειρισμού κλαρκ και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email.

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MARKET LINE]

ΑΠΟ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 25, ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗΣ Η/Υ. ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΕΝΣΗΜΟ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Κωνσταντίνος]

Ζητείται κοπέλα με γνώσεις γραφιστικής και Η/Υ. Περιοχή Θεσσαλονίκη, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία στο τηλέφωνο που δίνεται και στο παρακάτω email.

08 Μαρ

Ζητείται κοπέλα για εργασία σε εκτυπωτικό κέντρο. Περιοχή Θεσσαλονίκη, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία στο τηλέφωνο που δίνεται και στο παρακάτω email.

06 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ ΖΩΗ]

ΓΕΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ, ΠΩΛΗΣΗ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ, ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ PHOTOSHOP, H/Y Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ