18 Αυγ

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ
Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [Fournos sovolos]

ΑΡΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ, με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της ζαχαροπλαστικής και ταχέως αναπτυσσόμενη, ζητεί για το εργοστάσιό της στο Κορωπί (θέση Μπότα), οδηγό - διανομέα για 6ήμερη τροφοδοσία εμπορευμάτων σε μεγάλη αλυσίδα Super Market. Απαραίτητα προσόντα: - Συνέπεια - Κάτοχος διπλώματος κατ. Β' ερασιτεχνικού. - Ικανότητα στην επικοινωνία - προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Προσφέρονται: μισθός αναλόγως προσόντων & δυνατοτήτων, Bonus, ευχάριστο...

... εργασιακό περιβάλλον.
Προσέλευση 04.00.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα: ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ.

Ώρες επικοινωνίας 09:00-16:00, Δευτέρα με Παρασκευή.

Tags:

16 Σεπ
Αθήνα [ΚΙΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ADR ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ, ΜΑΓΟΥΛΑ , ΜΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΈΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΩΣ 40 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΤΩΝ.

12 Σεπ
Αθήνα [ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΤΟ ΜΑΝΝΑ Ν.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ SUPER MARKET ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ (ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ) Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

11 Σεπ
Αθήνα [ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ Ζητείται οδηγός ταξί, για μισή ή ολόκληρη βάρδια, για skoda octavia στην Πετρούπολη. Παναγιώτης

06 Σεπ
Αθήνα [KOTSIRIS TRAVEL]

Ζητείται έμπειρος οδηγός με επαγγελματικό δίπλωμα και ΠΕΙ για τουριστικό λεωφορείο, ευγενικός και υπεύθυνος.